KINA AKIŞ PROĞRAMI

Misafirler gelmeye başladığı zaman kızlarımızdan bir yada ikisi ellerinde tepsilerle misafirlerimize lokum tutarlar. Dilerseniz Kemancımız da eşlik edebilir.

kına gecesi

Bayan DJ bu sırada müziği başlatmış olur.

Kına başladığı anda kına kızlarımız ellerinde davul ve tefleri ile birlikte gelini ortalarına alıp, müzik eşliğinde sahneye çıkartırlar.

istanbul kına gecesi

Gelin tahta oturtulur ve kızlarımız bir gösteri yaparlar .

kına gecesi ekibi

Gösteri bitiminde gelin hanım sahneye davet edilip oynamaya başlarken bir yandan da misafirleri sahneye davet ederler.

kına gecesi ekibi kiralama

Uygun, istenilen bir zamanda kına yakılması için hazırlıklar başlar. Kızlarımız odada gelinin kaftanını giydirip kına için hazırlarlar. Kına tepsisi, davul ve tefler kızlarımızın elinde olur. Davetlilere arkadaş kaftanı, fes, mum ve taç dağıtıldıktan sonra, kına müziği eşliğinde gelin sahneye çıkartılır.

kına gecesi organizasyonu-kaftan

Gelin kına tahtına oturtulur. Gelinin ailesi ve arkadaşları etrafında dönerken gelinin etrafında volkanlar yakılır, konfetiler patlatılır. geline kına yakılır.

kına yakma

Gelinin annesi gelir gelinin duvagını açar tebrik eder. Küçük bir gelin ağlatma yapılır. Sonrasında Damat bey gelir gelin hanımın duvağını tekrar açıp oynamaya kaldırır. Kına merasiminden sonra kızlarımız tekrar dans gösterisi yaparlar.

kına gecesi ekibi

Dağıtılması gereken kına, çerez, herhangi bir şeker var ise kızlarımız tarafından herkese tek tek dağıtır. Gecenin başından sonuna kadar Bayan DJ imiz müzik ile sizleri coşturacaktır. İsteğe göre şarkılar çalacaktır. İstenildiği taktirde fiyata dahil edilerek ekstra hizmetlerimiz de sizlere sunulacaktır.